69912
Elegance a Sebevědomí
Objevte kouzlo Klopnové kabelky Horsie na rameno, která se pyšní jedinečnou kombinací materiálů. Jemně zrnité kůže Posillipo a hladké kůže Nappa vytvářejí harmonický kontrast, jenž dodává kabelce nejen luxusní vzhled, ale i příjemný pocit na dotek.
Funkčnost a Design
Kabelka je navržena tak, aby poskytovala dostatek prostoru pro vaše nezbytnosti. Na zadním díle a pod klopou najdete jednu otevřenou kapsu. Držadlo s výškou 24 cm zajišťují pohodlné nošení na rameni. Lze ho odepnout a případně si můžete dokoupit držadlo dlouhé. Kovové logo ELEGA je na klopně kabelky.
Organizace a Ochrana
Uzavírání klopnou na magnet chrání vaše věci, stabilní a pevný tvar usnadňuje manipulaci a umožňuje snadný přístup k uloženým věcem. Uvnitř najdete otevřenou kapsu na drobnosti a zipovou na peněženku či telefon.
Kvalitní Materiály
Vyrobena z jemně zrnité kůže Posillipo v kombinaci s hladkou kůží Nappa ve stejném tónu. Její pevný a vyztužený tvar zajišťuje stabilitu, avšak pro zachování struktury a funkčnosti je důležité ji nepřetěžovat, aby nedošlo k poškození vnitřní výztuhy.